Özel
İndirmek
| Teknik Detaylar |
| İletişim | ZigBee |
| Kabuk Malzemesi | PC +ABS (Yangına Dayanıklı) |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Güç Kaynağı | 95~240 VAC, 50~60 Hz |
| Güç Tüketimi | <1,5W |
| Fan Rölesi Amper Direnci | 5A; Tümevarımsal:3A |
| Valf Rölesi Amper Direnci | 3A; Tümevarımsal:1A |
| Sensör | NTC3950, 10K |
| Ayarlanan Sıcaklık Aralığı | +5℃ - +35℃ |
| Kesinlik | ±0,5℃ |
| Çalışma Sıcaklığı | 0℃ - +45℃ |
| Ortam Nem Oranı | %5 - %95 RH (Yoğuşmasız) |
| Depolama Sıcaklığı | -5℃ - +45℃ |
| Kurulum Kutusu | 86x86 mm Kare veya Avrupa 60 mm Yuvarlak Kutu |
| Boyutlar | 88 x 88 x 42 mm |
-
Veri Sayfası 904M-S3.pdf İndirmek