| Fysisk egenskap hos dörrstation C112 (4WIRE) | |
| Material | Plast |
| Strömförsörjning | Drivs av inomhusmonitor |
| Kamera | 720P vidvinkelobjektiv |
| Betraktningsvinkel | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installation | Ytmontering |
| Dimensionera | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Arbetstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Förvaringstemperatur | -40℃ - +70℃ |
| Arbetsfuktighet | 10 %–90 % (icke-kondenserande) |
| Fysiska egenskaper hos inomhusmonitor E216A (4-tråds) | |
| System | Linux |
| Visa | 7-tums TFT LCD-skärm |
| Skärm | Kapacitiv pekskärm |
| Upplösning | 1024 x 600 |
| Material | Plast |
| Strömförsörjning | POE eller DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(valfritt) |
| Installation | Ytmontering |
| Dimensionera | 195 x 130 x 17 mm |
| Arbetstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Förvaringstemperatur | -10℃ - +60℃ |
| Arbetsfuktighet | 10 %–90 % (icke-kondenserande) |
| Ljud och video | |
| Ljudkodek | G.711 |
| Videokodek | H.264 |
| Ljuskompensation | LED-vitt ljus |
| Hamnen iC112 (4-trådig) | |
| 4-trådsport | 1 |
| Reläutgång | 1 (INGEN KOMM NC) |
| Hamnen iE216A (4-trådig) | |
| TF-kortplats | 1 |
| Larmingångsport | 4 |
| Larmutgång | 1 |
| Reläutgång | 1, INGEN KOM |
| 4-trådsport | 1 för dörrstation |
Datablad 904M-S3.pdf







