| Физик милек | |
| Материал | Алюминий |
| Электр белән тәэмин итү | DC 12V |
| Номиналь куәт | 1W |
| Көтү режимындагы көч | 1W |
| IP рейтингы | IP65 |
| Урнаштыру | Өслеккә һәм агымга урнаштыру |
| Үлчәм | 188 x 88 x 34 мм |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (Конденсацияләнми) |
| Порт | |
| RS485 | 2 (1 керү өчен, 1 чыгу өчен) |
| Диппер күчергече | 4 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы









