| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| ماتېرىيال | ئاليۇمىن |
| توك بىلەن تەمىنلەش | DC 12V |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 1W |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1W |
| IP دەرىجىسى | IP65 |
| ئورنىتىش | يۈزە ۋە سۇ ئۈستىدە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 188 x 88 x 34 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| پورت | |
| RS485 | 2 (كىرىش ئۈچۈن 1، چىقىرىش ئۈچۈن 1) |
| چۆكۈش ئالماشتۇرغۇچ | 4 |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf









