| A C112(4WIRE) kapuállomás fizikai tulajdonságai | |
| Anyag | Műanyag |
| Tápegység | Beltéri monitorral működtetve |
| Kamera | 720P széles látószögű objektív |
| Látószög | 100°(vízszintes) / 50°(függőleges) / 120°(mély) |
| Telepítés | Felületi szerelés |
| Dimenzió | 130 × 50 × 28,4 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -10℃ - +55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -40℃ - +70℃ |
| Üzemi páratartalom | 10%-90% (nem lecsapódó) |
| Az E216A (4 vezetékes) beltéri monitor fizikai tulajdonságai | |
| Rendszer | Linux |
| Kijelző | 7 hüvelykes TFT LCD |
| Képernyő | Kapacitív érintőképernyő |
| Felbontás | 1024 x 600 |
| Anyag | Műanyag |
| Tápegység | POE vagy DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Opcionális) |
| Telepítés | Felületi szerelés |
| Dimenzió | 195 × 130 × 17 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -10℃ - +55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -10℃ - +60℃ |
| Üzemi páratartalom | 10%-90% (nem lecsapódó) |
| Hang és videó | |
| Hangkodek | G.711 |
| Videókodek | H.264 |
| Fénykompenzáció | LED fehér fény |
| kikötőC112 (4 vezetékes) | |
| 4 vezetékes port | 1 |
| Relé kimenet | 1 (NINCS COM NC) |
| kikötőE216A (4 VEZETÉKES) | |
| TF kártyanyílás | 1 |
| Riasztás bemeneti port | 4 |
| Riasztási kimenet | 1 |
| Relé kimenet | 1, NINCS KOM |
| 4 vezetékes port | 1 a kapuállomáshoz |
904M-S3 adatlap.pdf







