| Propietat física de l'estació de porta C112 (4WIRE) | |
| Material | Plàstic |
| Font d'alimentació | Funciona amb monitor interior |
| Càmera | Lent gran angular de 720P |
| Angle de visió | 100° (alçada) / 50° (alçada) / 120° (alçada) |
| Instal·lació | Muntatge superficial |
| Dimensió | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Temperatura de treball | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40℃ - +70℃ |
| Humitat de treball | 10%-90% (sense condensació) |
| Propietat física del monitor interior E216A (4WIRE) | |
| Sistema | Linux |
| Pantalla | LCD TFT de 7 polzades |
| Pantalla | Pantalla tàctil capacitiva |
| Resolució | 1024 x 600 |
| Material | Plàstic |
| Font d'alimentació | POE o DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (opcional) |
| Instal·lació | Muntatge superficial |
| Dimensió | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura de treball | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura d'emmagatzematge | -10℃ - +60℃ |
| Humitat de treball | 10%-90% (sense condensació) |
| Àudio i vídeo | |
| Còdec d'àudio | G.711 |
| Còdec de vídeo | H.264 |
| Compensació de llum | Llum blanca LED |
| Port deC112 (4 FILS) | |
| Port de 4 fils | 1 |
| Sortida de relé | 1 (SENSE COM NC) |
| Port deE216A (4 FILS) | |
| Ranura per a targetes TF | 1 |
| Port d'entrada d'alarma | 4 |
| Sortida d'alarma | 1 |
| Sortida de relé | 1, SENSE COM |
| Port de 4 fils | 1 per a l'estació de porta |
Fitxa tècnica 904M-S3.pdf







