1. Ишекне йөз тану, серсүз яки керү карталары ярдәмендә ачарга мөмкин.
2. Йөзне тизрәк тану һәм терелекне ачыклау өчен аны ике камера белән җиһазландырырга мөмкин.
3. Бер мегапиксельле камера югары сыйфатлы видеоны эчке мониторга җиткерә.
4. Бу - 100,000 IC/ID картасын кабул итә торган, карта уку җайланмасы урнаштырылган SIP нигезендәге шалтырату станциясе.
5. Йөз тану белән акыллы инфракызыл детекторлау сенсорсыз керү контролен гамәлгә ашыра.
6. Лифт белән идарә итү системасы белән берләштерелгәндә, ул көндәлек тормышка күбрәк уңайлыклар китерә.
7. Йөзне тану төгәллеге 99% тан артык булган тышкы панель 10 000 гә кадәр йөз рәсемен саклый ала.
8. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакны идарә итү өчен ике реле чыгышы кулланылырга мөмкин.
9. Кулланучы ихтыяҗларына карап, ул PoE яки тышкы энергия чыганагы белән эшләнергә мөмкин.
2. Йөзне тизрәк тану һәм терелекне ачыклау өчен аны ике камера белән җиһазландырырга мөмкин.
3. Бер мегапиксельле камера югары сыйфатлы видеоны эчке мониторга җиткерә.
4. Бу - 100,000 IC/ID картасын кабул итә торган, карта уку җайланмасы урнаштырылган SIP нигезендәге шалтырату станциясе.
5. Йөз тану белән акыллы инфракызыл детекторлау сенсорсыз керү контролен гамәлгә ашыра.
6. Лифт белән идарә итү системасы белән берләштерелгәндә, ул көндәлек тормышка күбрәк уңайлыклар китерә.
7. Йөзне тану төгәллеге 99% тан артык булган тышкы панель 10 000 гә кадәр йөз рәсемен саклый ала.
8. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакны идарә итү өчен ике реле чыгышы кулланылырга мөмкин.
9. Кулланучы ихтыяҗларына карап, ул PoE яки тышкы энергия чыганагы белән эшләнергә мөмкин.
Спецификацияләр
| Физик милек | |
| Система | Android 4.4.2 |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле 1.3 ГГц |
| SDRAM | 1 ГБ DDR3 |
| Ялтырау | 8 ГБ NAND флеш |
| Дисплей | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Йөз тану | Әйе |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| Төймә | Механик төймә |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID өстәмә, 100,000 данә |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP65 |
| Күпләп урнаштыру | Су астында урнаштырылган, нигездә урнаштырылган |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711, G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель (WDR) |
| LED төнге күрү | Әйе (6 данә) |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Интерфейс | |
| Реле чыгышы | Әйе |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
902D-B9.pdf мәгълүмат таблицасы








