| C112R ишек станциясенең физик үзенчәлеге | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 128 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC 12V/2A |
| Камера | 2MP, CMOS, санлы WDR |
| Индикатор уты | 3 |
| Видео чишелеше | 1920 x 1080 |
| Карау почмагы | 110°(биеклек) / 60°(көчлек) / 125°(көнбатышлык) |
| Ишеккә керү | IC (13.56MHz) картасы, QR коды, вакытлыча ачкыч |
| IP рейтингы | IP65 |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 130 x 50 x 28 mm |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| C112R порты | |
| Виганд | Ярдәм |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 | 1 |
| Реле чыгу | 1 |
| Башлап җибәрү төймәсе | 1 |
| Керү | 2 |
| TF карта урыны | 1 |
| E217 эчке мониторының физик үзенчәлекләре | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 128 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC 12V/2A |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм (Җиңел урнаштырыла торган арткы тышлык) | 195 x 130 x 21 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| E217 порты | |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 | 1 |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 (Теләсә нинди сигнализация керү портын кулланыгыз) |
| Сигнализация кертү | 8 |
| Чыгару көченә | 1 (12В/100мА) |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264, H.265 |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| Челтәр | |
| Протокол | Onvif, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Өстәмә PoE коммутаторы | |
| Порт (1-4) | 10/100 Мбит/с PoE портлары |
| Порт (5-6) | 10/100 Мбит/с тизлекле элемтә портлары |
| POE стандарты | IEEE802. 3af/at |
| Көч кертү | AC 100-240V 50/60Hz |
| Чыгару көченә | DC 52V1.25A |
| Эш температурасы | 0℃ - +40℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Саклау дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Үлчәм | 200 x 118 x 44 мм |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы







