| Хусусияти физикии истгоҳи дар C112(4WIRE) | |
| Мавод | Пластик |
| Таъмини нерӯ | Бо монитори дарунӣ кор мекунад |
| Камера | Линзаи васеъкунҷи 720P |
| Кунҷи тамошо | 100°(Баландӣ) / 50°(В) / 120°(Т) |
| Насб | Насби рӯизаминӣ |
| Андоза | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Ҳарорати корӣ | -10℃ - +55℃ |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40℃ - +70℃ |
| Намӣ дар муҳит | 10%-90% (ғайриконденсӣ) |
| Хусусияти физикии монитори дарунӣ E216A(4WIRE) | |
| Система | Linux |
| Намоиш | Экрани TFT LCD-и 7-дюйма |
| Экран | Экрани сенсории сиғимдор |
| Қарор | 1024 x 600 |
| Мавод | Пластик |
| Таъмини нерӯ | POE ё DC 12V |
| Вай-фай | 2.4G, 802.11b/g/n* (Ихтиёрӣ) |
| Насб | Насби рӯизаминӣ |
| Андоза | 195 x 130 x 17 мм |
| Ҳарорати корӣ | -10℃ - +55℃ |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -10℃ - +60℃ |
| Намӣ дар муҳит | 10%-90% (ғайриконденсӣ) |
| Аудио ва видео | |
| Кодеки аудиоӣ | G.711 |
| Кодеки видеоӣ | H.264 |
| Ҷуброни рӯшноӣ | чароғи сафеди LED |
| БандариC112(4СИМ) | |
| Порти 4-симӣ | 1 |
| Реле баромад | 1 (NO COM NC) |
| БандариE216A(4СИМ) | |
| Слоти корти TF | 1 |
| Порти вуруди ҳушдор | 4 |
| Баромади сигнал | 1 |
| Баромади реле | 1, NO COM |
| Порти 4-симӣ | 1 барои истгоҳи дар |
Варақаи иттилоотӣ 904M-S3.pdf







