| Fyzikálne vlastnosti vstupnej stanice C112 (4-vodičová) | |
| Materiál | Plast |
| Napájací zdroj | Poháňané vnútorným monitorom |
| Fotoaparát | Širokouhlý objektív 720P |
| Pozorovací uhol | 100°(H) / 50°(V) / 120°(Š) |
| Inštalácia | Povrchová montáž |
| Rozmer | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Pracovná teplota | -10℃ – +55℃ |
| Skladovacia teplota | -40℃ – +70℃ |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % – 90 % (bez kondenzácie) |
| Fyzikálne vlastnosti vnútorného monitora E216A (4-vodičový) | |
| Systém | Linux |
| Displej | 7-palcový TFT LCD displej |
| Obrazovka | Kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie | 1024 x 600 |
| Materiál | Plast |
| Napájací zdroj | POE alebo DC 12V |
| Wi-Fi | 2,4 G, 802.11 b/g/n* (voliteľné) |
| Inštalácia | Povrchová montáž |
| Rozmer | 195 x 130 x 17 mm |
| Pracovná teplota | -10℃ – +55℃ |
| Skladovacia teplota | -10℃ – +60℃ |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % – 90 % (bez kondenzácie) |
| Zvuk a video | |
| Zvukový kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Kompenzácia svetla | Biele LED svetlo |
| PrístavC112 (4-vodičový) | |
| 4-vodičový port | 1 |
| Reléový výstup | 1 (ŽIADNA KOMUNIKAČNÁ NC) |
| PrístavE216A (4-vodičový) | |
| Slot pre TF kartu | 1 |
| Vstupný port alarmu | 4 |
| Výstup alarmu | 1 |
| Reléový výstup | 1, ŽIADNA KOM |
| 4-vodičový port | 1 pre dverovú stanicu |
Dátový list 904M-S3.pdf







