| Fysisk egenskap til dørstasjon C112 (4WIRE) | |
| Materiale | Plast |
| Strømforsyning | Drevet av innendørs skjerm |
| Kamera | 720P vidvinkelobjektiv |
| Synsvinkel | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installasjon | Overflatemontering |
| Dimensjon | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Arbeidstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Lagringstemperatur | -40℃ - +70℃ |
| Arbeidsfuktighet | 10–90 % (ikke-kondenserende) |
| Fysiske egenskaper til innendørsmonitor E216A (4-tråds) | |
| System | Linux |
| Utstilling | 7-tommers TFT LCD-skjerm |
| Skjerm | Kapasitiv berøringsskjerm |
| Oppløsning | 1024 x 600 |
| Materiale | Plast |
| Strømforsyning | POE eller DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(valgfritt) |
| Installasjon | Overflatemontering |
| Dimensjon | 195 x 130 x 17 mm |
| Arbeidstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Lagringstemperatur | -10℃ - +60℃ |
| Arbeidsfuktighet | 10–90 % (ikke-kondenserende) |
| Lyd og video | |
| Lydkodek | G.711 |
| Videokodek | H.264 |
| Lyskompensasjon | LED hvitt lys |
| Havnen iC112 (4-tråds) | |
| 4-tråds port | 1 |
| Reléutgang | 1 (INGEN KOMMUNIKASJON NC) |
| Havnen iE216A (4-LEDERS) | |
| TF-kortspor | 1 |
| Alarminngangsport | 4 |
| Alarmutgang | 1 |
| Reléutgang | 1, INGEN KOMM |
| 4-tråds port | 1 for dørstasjon |
Datablad 904M-S3.pdf







