| Fysisk egenskab af dørstation C112 (4WIRE) | |
| Materiale | Plast |
| Strømforsyning | Drevet af indendørs skærm |
| Kamera | 720P vidvinkelobjektiv |
| Synsvinkel | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installation | Overflademontering |
| Dimension | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Arbejdstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Opbevaringstemperatur | -40℃ - +70℃ |
| Arbejdsfugtighed | 10%-90% (ikke-kondenserende) |
| Fysiske egenskaber ved indendørsskærm E216A (4-tråds) | |
| System | Linux |
| Vise | 7-tommer TFT LCD-skærm |
| Skærm | Kapacitiv berøringsskærm |
| Opløsning | 1024 x 600 |
| Materiale | Plast |
| Strømforsyning | POE eller DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Valgfrit) |
| Installation | Overflademontering |
| Dimension | 195 x 130 x 17 mm |
| Arbejdstemperatur | -10℃ - +55℃ |
| Opbevaringstemperatur | -10℃ - +60℃ |
| Arbejdsfugtighed | 10%-90% (ikke-kondenserende) |
| Lyd og video | |
| Lyd-codec | G.711 |
| Video-codec | H.264 |
| Lyskompensation | LED hvidt lys |
| Havn iC112 (4-tråds) | |
| 4-tråds port | 1 |
| Relæudgang | 1 (INGEN KOMM. NC) |
| Havn iE216A (4-leder) | |
| TF-kortslot | 1 |
| Alarmindgangsport | 4 |
| Alarmudgang | 1 |
| Relæudgang | 1, INGEN KOMM |
| 4-tråds port | 1 til dørstation |
Datablad 904M-S3.pdf







