| Qapı Stansiyası C112(4WIRE)-nin Fiziki Xüsusiyyəti | |
| Material | Plastik |
| Enerji təchizatı | Daxili Monitor tərəfindən təchiz edilmişdir |
| Kamera | 720P Geniş Bucaqlı Obyektiv |
| Baxış bucağı | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Quraşdırma | Səth Montajı |
| Ölçü | 130 x 50 x 28.4 mm |
| İşləmə temperaturu | -10℃ - +55℃ |
| Saxlama temperaturu | -40℃ - +70℃ |
| İş rütubəti | 10%-90% (kondensasiya olunmayan) |
| Daxili Monitor E216A(4WIRE)-in Fiziki Xüsusiyyətləri | |
| Sistem | Linux |
| Ekran | 7 düymlük TFT LCD |
| Ekran | Kapasitiv sensor ekran |
| Qətnamə | 1024 x 600 |
| Material | Plastik |
| Enerji təchizatı | POE və ya DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(İsteğe bağlı) |
| Quraşdırma | Səth Montajı |
| Ölçü | 195 x 130 x 17 mm |
| İşləmə temperaturu | -10℃ - +55℃ |
| Saxlama temperaturu | -10℃ - +60℃ |
| İş rütubəti | 10%-90% (kondensasiya olunmayan) |
| Audio və Video | |
| Audio Kodek | G.711 |
| Video Kodek | H.264 |
| İşıq Kompensasiyası | LED ağ işıq |
| LimanıC112(4Təcrübəli) | |
| 4 telli Port | 1 |
| Rele çıxışı | 1 (COM NC YOXDUR) |
| LimanıE216A(4Təslim) | |
| TF Kart Yuvası | 1 |
| Siqnal Giriş Portu | 4 |
| Siqnal Çıxışı | 1 |
| Röle Çıxışı | 1, COM YOXDUR |
| 4 telli Port | Qapı Stansiyası üçün 1 |
Məlumat Cədvəli 904M-S3.pdf







