1. Monitorun istifadəçi interfeysi istifadəçi ehtiyaclarını ödəmək üçün fərdiləşdirilə bilər.
2. Bütün cihaz bir telefondan və şarj cihazından ibarətdir və evinizin istənilən yerinə yerləşdirilə bilər.
3. Telefonun doldurulan batareyası sayəsində hərəkətli olması sakinlərə istənilən vaxt və istənilən yerdə zəngə cavab verməyə imkan verir.
4. Sakinlər ziyarətçilərlə aydın səsli rabitədən istifadə edə və giriş icazəsi verməzdən və ya rədd etməzdən əvvəl onları görə bilərlər.
2. Bütün cihaz bir telefondan və şarj cihazından ibarətdir və evinizin istənilən yerinə yerləşdirilə bilər.
3. Telefonun doldurulan batareyası sayəsində hərəkətli olması sakinlərə istənilən vaxt və istənilən yerdə zəngə cavab verməyə imkan verir.
4. Sakinlər ziyarətçilərlə aydın səsli rabitədən istifadə edə və giriş icazəsi verməzdən və ya rədd etməzdən əvvəl onları görə bilərlər.
| Fiziki Mülkiyyət | |
| Sistem | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| Yaddaş | 64MB DDR2 SDRAM |
| Fləş | 128MB NAND FLASH |
| Ekran | 2.4 düymlük LCD, 480x272 |
| Güc | DC12V |
| Gözləmə rejimi | 1.5W |
| Nominal Güc | 3W |
| Temperatur | -10℃ - +55℃ |
| Rütubət | 20%-85% |
| Audio və Video | |
| Audio Kodek | G.711 |
| Video Kodek | H.264 |
| Kamera | Xeyr |
| Şəbəkə | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Xüsusiyyətlər | |
| Çoxdilli | Bəli |
| UI Xüsusi | Bəli |
-
Məlumat vərəqi 280M-K8.pdfYükləyin
Məlumat vərəqi 280M-K8.pdf








