| Eshik stansiyasi C112 (4WIRE) ning jismoniy xususiyati | |
| Materiallar | Plastik |
| Quvvatlantirish manbai | Ichki monitor tomonidan quvvatlanadi |
| Kamera | 720P keng burchakli linza |
| Ko'rish burchagi | 100°(Balandlik) / 50°(V) / 120°(Ch) |
| O'rnatish | Yuzaga o'rnatish |
| Hajmi | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Ish harorati | -10℃ - +55℃ |
| Saqlash harorati | -40℃ - +70℃ |
| Ishchi namlik | 10%-90% (kondensatsiyasiz) |
| Ichki monitor E216A (4WIRE) ning jismoniy xususiyati | |
| Tizim | Linux |
| Displey | 7 dyuymli TFT LCD displey |
| Ekran | Sig'imli sensorli ekran |
| Ruxsat | 1024 x 600 |
| Materiallar | Plastik |
| Quvvatlantirish manbai | POE yoki DC 12V |
| Wi-fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (ixtiyoriy) |
| O'rnatish | Yuzaga o'rnatish |
| Hajmi | 195 x 130 x 17 mm |
| Ish harorati | -10℃ - +55℃ |
| Saqlash harorati | -10℃ - +60℃ |
| Ishchi namlik | 10%-90% (kondensatsiyasiz) |
| Audio va video | |
| Audio kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Yorug'lik kompensatsiyasi | LED oq chiroq |
| PortC112(4SIM) | |
| 4 simli port | 1 |
| Relay chiqishi | 1 (COM NC NO) |
| PortE216A(4SIM) | |
| TF karta uyasi | 1 |
| Signal kiritish porti | 4 |
| Signal chiqishi | 1 |
| O'rnimizni chiqishi | 1, COM YO'Q |
| 4 simli port | Eshik stansiyasi uchun 1 |
Ma'lumotlar varag'i 904M-S3.pdf







