| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC12V/2A |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 3W |
| كامېرا | 2MP، CMOS |
| ئىشىك كىرىش ئېغىزى | IC كارتىسى (13.56MHz)، APP |
| IP دەرىجىسى | IP65 |
| ئورنىتىش | يېرىم يۇيۇش ئۇسۇلى بىلەن ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 170.5 x 111 x 38.6 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280 x 720 |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 100°(D) |
| يورۇقلۇقنى تولۇقلاش | LED ئاق چىراغ |
| تورلاشتۇرۇش | |
| كېلىشىم | SIP، UDP، TCP، RTP، RTSP، NTP، DNS، HTTP، DHCP، IPV4، ARP، ICMP |
| پورت | |
| ئېتېرنېت پورتى | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 پورتى | 1 |
| رېلېي چىقىش | 1 |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | 1 |
| ئىشىك ماگنىتلىق | 1 |



سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf








