| Sipat Fisik Stasion Panto C112(4WIRE) | |
| Bahan | Plastik |
| Sasayogian tanaga | Didukung ku Monitor Jero Ruangan |
| Kaméra | Lénsa sudut lega 720P |
| Sudut Pandang | 100°(T) / 50°(V) / 120°(D) |
| Pamasangan | Pemasangan Permukaan |
| Diménsi | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Suhu Gawé | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Panyimpenan | -40℃ - +70℃ |
| Kalembaban Kerja | 10%-90% (henteu ngembun) |
| Sipat Fisik Monitor Jero Ruangan E216A (4WIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Tampilan | LCD TFT 7 inci |
| Layar | Layar rampa kapasitif |
| Résolusi | 1024 x 600 |
| Bahan | Plastik |
| Sasayogian tanaga | POE atanapi DC 12V |
| Wifi | 2.4G,802.11b/g/n*(Opsional) |
| Pamasangan | Pemasangan Permukaan |
| Diménsi | 195 x 130 x 17 mm |
| Suhu Gawé | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Panyimpenan | -10℃ - +60℃ |
| Kalembaban Kerja | 10%-90% (henteu ngembun) |
| Audio & Video | |
| Kodek Audio | G.711 |
| Kodek Pidéo | H.264 |
| Kompensasi Cahaya | Lampu bodas LED |
| PalabuhanC112(4 KAWAT) | |
| Port 4-kawat | 1 |
| Relay Kaluar | 1 (TANPA KOM NC) |
| PalabuhanE216A (4 Kawat) | |
| Slot Kartu TF | 1 |
| Port Input Alarm | 4 |
| Kaluaran Alarm | 1 |
| Kaluaran Relay | 1, TANPA KOM |
| Port 4-kawat | 1 kanggo Stasion Panto |
Lembar Data 904M-S3.pdf







