| Thepa ea 'Mele ea Seteishene sa Monyako C112(4WIRE) | |
| Thepa | Plastiki |
| Phepelo ea motlakase | E tsamaisoa ke Monitor ea Ka Hare |
| Khamera | Lense e nang le sekhutlo se seholo sa 720P |
| Angle ea ho Sheba | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Ho kenya | Ho Hloma holim'a metsi |
| Tekanyo | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Mocheso o sebetsang | -10℃ - +55℃ |
| Mocheso oa Polokelo | -40℃ - +70℃ |
| Mongobo o Sebetsang | 10%-90% (ha e kolobise) |
| Thepa ea 'Mele ea Monitor ea Ka Hare E216A(4WIRE) | |
| Sistimi | Linux |
| Pontšo | LCD ea TFT ea lisenthimithara tse 7 |
| Sekirini | Skrine ea ho ama e nang le bokhoni |
| Qeto | 1024 x 600 |
| Thepa | Plastiki |
| Phepelo ea motlakase | POE kapa DC 12V |
| WiFi | 2.4G,802.11b/g/n*(Ha ho hlokahale) |
| Ho kenya | Ho Hloma holim'a metsi |
| Tekanyo | 195 x 130 x 17 mm |
| Mocheso o sebetsang | -10℃ - +55℃ |
| Mocheso oa Polokelo | -10℃ - +60℃ |
| Mongobo o Sebetsang | 10%-90% (ha e kolobise) |
| Molumo le Video | |
| Khodeke ea Molumo | G.711 |
| Khodeke ea Video | H.264 |
| Puseletso ea Leseli | Leseli le lesoeu la LED |
| Kou eaC112(4WIRE) | |
| Kou ea terata tse 4 | 1 |
| Phallela Kantle | 1 (HA HO TLHAHISOA NC) |
| Kou eaE216A(4WIRE) | |
| Sebaka sa Karete ea TF | 1 |
| Kou ea ho Kena ea Alamo | 4 |
| Sephetho sa Alamo | 1 |
| Tlhahiso ea Relay | 1, HA HO COM |
| Kou ea terata tse 4 | 1 bakeng sa Seteishene sa Monyako |
Leqephe la lintlha 904M-S3.pdf







