| Физичке особине интерне станице C112 (4WIRE) | |
| Материјал | Пластика |
| Напајање | Покреће га унутрашњи монитор |
| Камера | Широкоугаони објектив од 720P |
| Угао гледања | 100°(Х) / 50°(В) / 120°(Д) |
| Инсталација | Површинска монтажа |
| Димензија | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Радна температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура складиштења | -40℃ - +70℃ |
| Радна влажност | 10%-90% (без кондензације) |
| Физичка својства унутрашњег монитора E216A (4WIRE) | |
| Систем | Линукс |
| Приказ | 7-инчни TFT LCD екран |
| Екран | Капацитивни екран осетљив на додир |
| Резолуција | 1024 x 600 |
| Материјал | Пластика |
| Напајање | POE или DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Опционо) |
| Инсталација | Површинска монтажа |
| Димензија | 195 x 130 x 17 mm |
| Радна температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура складиштења | -10℃ - +60℃ |
| Радна влажност | 10%-90% (без кондензације) |
| Аудио и видео | |
| Аудио кодек | Г.711 |
| Видео кодек | Х.264 |
| Компензација светлости | ЛЕД бело светло |
| ЛукаC112 (4-жична) | |
| 4-жични порт | 1 |
| Излаз релеја | 1 (НЕМА КОМ. НЦ) |
| ЛукаЕ216А (4 ЖИЦЕ) | |
| Слот за ТФ картицу | 1 |
| Улазни порт за аларм | 4 |
| Излаз аларма | 1 |
| Релејни излаз | 1, БЕЗ КОМ |
| 4-жични порт | 1 за интерфонску станицу |
Технички лист 904M-S3.pdf







