| Proprietățile fizice ale stației de ușă C112 (4 FIRE) | |
| Material | Plastic |
| Alimentare electrică | Alimentat de monitorul de interior |
| Cameră | Obiectiv cu unghi larg 720P |
| Unghi de vizualizare | 100°(Î) / 50°(V) / 120°(A) |
| Instalare | Montare la suprafață |
| Dimensiune | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Temperatura de lucru | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura de depozitare | -40℃ - +70℃ |
| Umiditate de lucru | 10%-90% (fără condens) |
| Proprietățile fizice ale monitorului de interior E216A (4 FIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Afişa | LCD TFT de 7 inci |
| Ecran | Ecran tactil capacitiv |
| Rezoluţie | 1024 x 600 |
| Material | Plastic |
| Alimentare electrică | POE sau DC 12V |
| Wifi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Opțional) |
| Instalare | Montare la suprafață |
| Dimensiune | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura de lucru | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura de depozitare | -10℃ - +60℃ |
| Umiditate de lucru | 10%-90% (fără condens) |
| Audio și video | |
| Codec audio | G.711 |
| Codec video | H.264 |
| Compensarea luminii | Lumină albă LED |
| PortulC112(4FIRE) | |
| Port cu 4 fire | 1 |
| Ieșire releu | 1 (FĂRĂ COM NC) |
| PortulE216A(4 FIRE) | |
| Slot pentru card TF | 1 |
| Port de intrare alarmă | 4 |
| Ieșire de alarmă | 1 |
| Ieșire releu | 1, FĂRĂ COMUNICAȚIE |
| Port cu 4 fire | 1 pentru stație de ușă |
Fișă tehnică 904M-S3.pdf







