| Fysieke eigenschappen van deurstation C112 (4-draads) | |
| Materiaal | Plastic |
| Voeding | Mogelijk gemaakt door Indoor Monitor |
| Camera | 720p groothoeklens |
| Kijkhoek | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Installatie | Oppervlaktemontage |
| Dimensie | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ - +55℃ |
| Bewaartemperatuur | -40℃ - +70℃ |
| Werkvochtigheid | 10%-90% (niet-condenserend) |
| Fysieke eigenschappen van de binnenmonitor E216A (4-draads) | |
| Systeem | Linux |
| Weergave | 7-inch TFT LCD |
| Scherm | Capacitief touchscreen |
| Oplossing | 1024 x 600 |
| Materiaal | Plastic |
| Voeding | PoE of 12V gelijkstroom |
| Wifi | 2.4G,802.11b/g/n*(Optioneel) |
| Installatie | Oppervlaktemontage |
| Dimensie | 195 x 130 x 17 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ - +55℃ |
| Bewaartemperatuur | -10℃ - +60℃ |
| Werkvochtigheid | 10%-90% (niet-condenserend) |
| Audio en video | |
| Audiocodec | G.711 |
| Videocodec | H.264 |
| Lichtcompensatie | LED wit licht |
| Haven vanC112 (4-draads) | |
| 4-draads poort | 1 |
| Relais Uit | 1 (GEEN COM NC) |
| Haven vanE216A (4 draden) | |
| TF-kaartsleuf | 1 |
| Alarmingangspoort | 4 |
| Alarmuitgang | 1 |
| Relaisuitgang | 1, GEEN COM |
| 4-draads poort | 1 voor Deurstation |
Datasheet 904M-S3.pdf







