| Durvju stacijas C112 (4 vadi) fiziskās īpašības | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Barošanas avots | Darbojas ar iekštelpu monitoru |
| Kamera | 720P platleņķa objektīvs |
| Skata leņķis | 100° (A) / 50° (V) / 120° (D) |
| Uzstādīšana | Virsmas montāža |
| Izmērs | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Darba temperatūra | -10℃ - +55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40℃ - +70℃ |
| Darba mitrums | 10–90 % (bez kondensācijas) |
| Iekštelpu monitora E216A (4WIRE) fizikālās īpašības | |
| Sistēma | Linux |
| Reklāmas displejs | 7 collu TFT LCD ekrāns |
| Ekrāns | Kapacitatīvs skārienekrāns |
| Izšķirtspēja | 1024x600 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Barošanas avots | POE vai 12 V līdzstrāva |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (pēc izvēles) |
| Uzstādīšana | Virsmas montāža |
| Izmērs | 195 x 130 x 17 mm |
| Darba temperatūra | -10℃ - +55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūra | -10℃ - +60℃ |
| Darba mitrums | 10–90 % (bez kondensācijas) |
| Audio un video | |
| Audio kodeks | G.711 |
| Video kodeks | H.264 |
| Gaismas kompensācija | LED balta gaisma |
| OstaC112 (4 vadu) | |
| 4 vadu ports | 1 |
| Releja izeja | 1 (BEZ COM NC) |
| OstaE216A (4 VADU) | |
| TF kartes slots | 1 |
| Trauksmes ieejas ports | 4 |
| Trauksmes izeja | 1 |
| Releja izeja | 1, BEZ KOM |
| 4 vadu ports | 1 durvju stacijai |
Datu lapa 904M-S3.pdf







