| Taybetmendiyên Fizîkî yên Îstasyona Derî C112 (4WIRE) | |
| Mal | Pîlastîk |
| Navê min | Ji hêla Monîtorê Hundir ve tê xebitandin |
| Kamîra | Lensa goşeya fireh a 720P |
| Goşeya Dîtinê | 100°(Bilind) / 50°(V) / 120°(D) |
| Lêkirinî | Çêkirina Rûyê |
| Ebat | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Germahiya Xebatê | -10℃ - +55℃ |
| Germahiya Hilanînê | -40℃ - +70℃ |
| Şilbûna Xebatê | 10%-90% (bê kondensasyon) |
| Taybetmendiyên Fizîkî yên Monîtorê Hundir E216A (4WIRE) | |
| Sîstem | Linux |
| Pêşkêşî | TFT LCD ya 7 înç |
| Parêzî | Ekrana destikê ya kapasîteyî |
| Çareserî | 1024 x 600 |
| Mal | Pîlastîk |
| Navê min | POE an DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Vebijarkî) |
| Lêkirinî | Çêkirina Rûyê |
| Ebat | 195 x 130 x 17 mm |
| Germahiya Xebatê | -10℃ - +55℃ |
| Germahiya Hilanînê | -10℃ - +60℃ |
| Şilbûna Xebatê | 10%-90% (bê kondensasyon) |
| Deng û Vîdyo | |
| Kodeka Dengî | G.711 |
| Kodekê Vîdyoyê | H.264 |
| Tezmînata Ronahî | Ronahiya spî ya LED |
| BenderaC112(4WIRE) | |
| Porta 4-têl | 1 |
| Relay Derketin | 1 (NO COM NC) |
| BenderaE216A (4TÊL) | |
| Cihê Karta TF | 1 |
| Porta Têketina Alarmê | 4 |
| Derana Alarmê | 1 |
| Derana Relayê | 1, COM TUNE |
| Porta 4-têl | 1 ji bo Îstasyona Derî |
Pelê Daneyan 904M-S3.pdf







