| Sifat Fisik Stasiun Lawang C112 (4WIRE) | |
| Bahan | Plastik |
| Catu Daya | Didukung dening Monitor Jero Ruangan |
| Kamera | Lensa Sudut Lebar 720P |
| Sudut Pandang | 100°(T) / 50°(V) / 120°(D) |
| Instalasi | Pemasangan Permukaan |
| Dimensi | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Suhu Kerja | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Panyimpenan | -40℃ - +70℃ |
| Kelembapan Kerja | 10%-90% (ora kondensasi) |
| Sifat Fisik Monitor Indoor E216A (4WIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Tampilan | LCD TFT 7 inci |
| Layar | Layar tutul kapasitif |
| Resolusi | 1024 x 600 |
| Bahan | Plastik |
| Catu Daya | POE utawa DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Opsional) |
| Instalasi | Pemasangan Permukaan |
| Dimensi | 195 x 130 x 17 mm |
| Suhu Kerja | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Panyimpenan | -10℃ - +60℃ |
| Kelembapan Kerja | 10%-90% (ora kondensasi) |
| Audio & Video | |
| Kodek Audio | G.711 |
| Kodek Video | H.264 |
| Kompensasi Cahya | Lampu LED putih |
| PelabuhanC112(4 KAWAT) | |
| Port 4-kawat | 1 |
| Relay Metu | 1 (ORA KOM NC) |
| PelabuhanE216A (4 KAWAT) | |
| Slot Kartu TF | 1 |
| Port Input Alarm | 4 |
| Output Alarm | 1 |
| Output Relay | 1, ORA ANA KOM |
| Port 4-kawat | 1 kanggo Stasiun Lawang |
Lembar Data 904M-S3.pdf







