1. 7-inčni G+G zaslon osjetljiv na dodir pruža briljantan prikaz i vrhunsko iskustvo korištenja.
2. Korisničko sučelje monitora može se prilagoditi potrebama korisnika.
3. Za osiguranje sigurnosti doma može se spojiti maksimalno 8 alarmnih zona, kao što su detektori požara, detektori dima ili senzori vrata itd.
4. Podržava nadzor 8 IP kamera u okolnom okruženju, kao što su vrt ili bazen, kako bi vaša kuća ili prostorije bile sigurne.
5. Kada uključuje sustav pametnog doma, omogućuje vam upravljanje kućanskim aparatima putem unutarnjeg monitora ili pametnog telefona itd.
6. Stanari mogu uživati u jasnoj audio komunikaciji s posjetiteljima i vidjeti ih prije nego što im odobre ili odbiju pristup.
7. Može se napajati putem PoE ili vanjskog izvora napajanja.
2. Korisničko sučelje monitora može se prilagoditi potrebama korisnika.
3. Za osiguranje sigurnosti doma može se spojiti maksimalno 8 alarmnih zona, kao što su detektori požara, detektori dima ili senzori vrata itd.
4. Podržava nadzor 8 IP kamera u okolnom okruženju, kao što su vrt ili bazen, kako bi vaša kuća ili prostorije bile sigurne.
5. Kada uključuje sustav pametnog doma, omogućuje vam upravljanje kućanskim aparatima putem unutarnjeg monitora ili pametnog telefona itd.
6. Stanari mogu uživati u jasnoj audio komunikaciji s posjetiteljima i vidjeti ih prije nego što im odobre ili odbiju pristup.
7. Može se napajati putem PoE ili vanjskog izvora napajanja.
| Fizička imovina | |
| Sustav | Linux |
| Procesor | 1 GHz, ARM Cortex-A7 |
| Memorija | 64MB DDR2 SDRAM |
| Bljesak | 128MB NAND FLASH memorije |
| Prikaz | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Vlast | DC12V/POE |
| Napajanje u stanju pripravnosti | 1,5 W |
| Nazivna snaga | 9W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Vlažnost | 20%-85% |
| Audio i video | |
| Audio kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Prikaz | Kapacitivni, zaslon osjetljiv na dodir (opcionalno) |
| Fotoaparat | Ne |
| Mreža | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Značajke | |
| Podrška za IP kamere | 8-smjerne kamere |
| Višejezičnost | Da |
| Snimanje slike | Da (64 kom) |
| Upravljanje dizalom | Da |
| Automatizacija doma | Da (RS485) |
| Alarm | Da (8 zona) |
| Prilagođeno korisničko sučelje | Da |
-
Podatkovni list 280M-S6.pdfPreuzmi









