| C112 (4WIRE) ate-estazioaren propietate fisikoak | |
| Materiala | Plastikoa |
| Energia-iturria | Barruko monitoreak bultzatuta |
| Kamera | 720P angelu zabaleko lentea |
| Ikusteko angelua | 100° (O) / 50° (B) / 120° (S) |
| Instalazioa | Gainazaleko muntaketa |
| Dimentsioa | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Laneko tenperatura | -10℃ - +55℃ |
| Biltegiratze Tenperatura | -40℃ - +70℃ |
| Laneko hezetasuna | %10-%90 (kondentsaziorik gabe) |
| E216A (4WIRE) barneko monitorearen propietate fisikoak | |
| Sistema | Linux |
| Erakutsi | 7 hazbeteko TFT LCD |
| Pantaila | Ukipen-pantaila kapazitiboa |
| Bereizmena | 1024 x 600 |
| Materiala | Plastikoa |
| Energia-iturria | POE edo DC 12V |
| Wi-Fia | 2.4G, 802.11b/g/n* (Aukerakoa) |
| Instalazioa | Gainazaleko muntaketa |
| Dimentsioa | 195 x 130 x 17 mm |
| Laneko tenperatura | -10℃ - +55℃ |
| Biltegiratze Tenperatura | -10℃ - +60℃ |
| Laneko hezetasuna | %10-%90 (kondentsaziorik gabe) |
| Audioa eta bideoa | |
| Audio kodeka | G.711 |
| Bideo kodeka | H.264 |
| Argiaren konpentsazioa | LED argi zuria |
| PortuaC112 (4 HARIA) | |
| 4 hariko ataka | 1 |
| Errelebo irteera | 1 (KOMUNIKATZEKO EZ) |
| PortuaE216A (4 HARIA) | |
| TF txartelaren zirrikitua | 1 |
| Alarma Sarrerako Ataka | 4 |
| Alarma irteera | 1 |
| Errele irteera | 1, KOMUNIK EZ |
| 4 hariko ataka | 1 ate-estaziorako |
904M-S3.pdf fitxa teknikoa







