| Fizikaj ecoj de pordostacio C112(4WIRE) | |
| Materialo | Plasto |
| Elektroprovizo | Funkciigata per Endoma Monitoro |
| Fotilo | 720P Larangula lenso |
| Vidangulo | 100°(A) / 50°(V) / 120°(P) |
| Instalaĵo | Surfaca Muntado |
| Dimensio | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Laboranta Temperaturo | -10℃ - +55℃ |
| Stokadotemperaturo | -40℃ - +70℃ |
| Laboranta Humideco | 10%-90% (ne-kondensanta) |
| Fizikaj ecoj de endoma monitoro E216A (4-drata) | |
| Sistemo | Linukso |
| Ekrano | 7-cola TFT LCD |
| Ekrano | Kapacita tuŝekrano |
| Rezolucio | 1024 x 600 |
| Materialo | Plasto |
| Elektroprovizo | POE aŭ DC 12V |
| Wifi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Laŭvola) |
| Instalaĵo | Surfaca Muntado |
| Dimensio | 195 x 130 x 17 mm |
| Laboranta Temperaturo | -10℃ - +55℃ |
| Stokadotemperaturo | -10℃ - +60℃ |
| Laboranta Humideco | 10%-90% (ne-kondensanta) |
| Aŭdio kaj Vidbendo | |
| Aŭdio-Kodeko | G.711 |
| Videokodeko | H.264 |
| Malpeza Kompenso | LED blanka lumo |
| Haveno deC112(4DRATO) | |
| 4-drata Haveno | 1 |
| Relajso Eliro | 1 (SEN KOMUNIKO NC) |
| Haveno deE216A (4-DRATA) | |
| TF-Karto-Fendo | 1 |
| Alarma Eniga Pordo | 4 |
| Alarma Eligo | 1 |
| Relajsa Eligo | 1, SEN KOMUNIKO |
| 4-drata Haveno | 1 por Pordostacio |
Datumfolio 904M-S3.pdf







