| Fyzikální vlastnosti dveřní stanice C112 (4WIRE) | |
| Materiál | Plast |
| Napájecí zdroj | Poháněno vnitřním monitorem |
| Fotoaparát | Širokoúhlý objektiv 720P |
| Pozorovací úhel | 100°(H) / 50°(V) / 120°(Š) |
| Instalace | Povrchová montáž |
| Dimenze | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Provozní teplota | -10℃ až +55℃ |
| Skladovací teplota | -40℃ až +70℃ |
| Provozní vlhkost | 10 %–90 % (bez kondenzace) |
| Fyzikální vlastnosti vnitřního monitoru E216A (4WIRE) | |
| Systém | Linux |
| Zobrazit | 7palcový TFT LCD displej |
| Obrazovka | Kapacitní dotyková obrazovka |
| Rezoluce | 1024 × 600 |
| Materiál | Plast |
| Napájecí zdroj | POE nebo DC 12V |
| Wi-Fi | 2,4 G, 802.11 b/g/n* (volitelné) |
| Instalace | Povrchová montáž |
| Dimenze | 195 × 130 × 17 mm |
| Provozní teplota | -10℃ až +55℃ |
| Skladovací teplota | -10℃ až +60℃ |
| Provozní vlhkost | 10 %–90 % (bez kondenzace) |
| Zvuk a video | |
| Zvukový kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Kompenzace světla | Bílé LED světlo |
| PřístavC112 (4vodičový) | |
| 4vodičový port | 1 |
| Reléový výstup | 1 (ŽÁDNÁ KOMUNIKACE NC) |
| PřístavE216A (4vodičový) | |
| Slot pro TF kartu | 1 |
| Vstupní port alarmu | 4 |
| Výstup alarmu | 1 |
| Reléový výstup | 1, ŽÁDNÁ KOMUNIKACE |
| 4vodičový port | 1 pro dveřní stanici |
Datový list 904M-S3.pdf







