| Pisikal nga Kabtangan sa Door Station C112(4WIRE) | |
| Materyal | Plastik |
| Suplay sa Kuryente | Gipadagan sa Indoor Monitor |
| Kamera | 720P Wide-angle nga Lente |
| Anggulo sa Pagtan-aw | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Pag-instalar | Pag-mount sa Ibabaw |
| Dimensyon | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Temperatura sa Pagtrabaho | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura sa Pagtipig | -40℃ - +70℃ |
| Humidity sa Pagtrabaho | 10%-90% (dili-kondensasyon) |
| Pisikal nga Kabtangan sa Indoor Monitor E216A(4WIRE) | |
| Sistema | Linux |
| Ipakita | 7-pulgada nga TFT LCD |
| Iskrin | Kapasibo nga touch screen |
| Resolusyon | 1024 x 600 |
| Materyal | Plastik |
| Suplay sa Kuryente | POE o DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Opsyonal) |
| Pag-instalar | Pag-mount sa Ibabaw |
| Dimensyon | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura sa Pagtrabaho | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura sa Pagtipig | -10℃ - +60℃ |
| Humidity sa Pagtrabaho | 10%-90% (dili-kondensasyon) |
| Audio ug Bidyo | |
| Audio Codec | G.711 |
| Video Codec | H.264 |
| Kompensasyon sa Kahayag | LED nga puti nga suga |
| Pantalan saC112(4WIRE) | |
| 4-wire nga Pantalan | 1 |
| Pag-relay Out | 1 (WALAY COM NC) |
| Pantalan saE216A(4WIRE) | |
| Lugar sa TF Card | 1 |
| Port sa Pag-input sa Alarma | 4 |
| Output sa Alarma | 1 |
| Output sa Relay | 1, WALAY KOM |
| 4-wire nga Pantalan | 1 para sa Estasyon sa Pultahan |
Datasheet 904M-S3.pdf







