| Fizička svojstva interne stanice C112 (4ŽIČNA) | |
| Materijal | Plastika |
| Napajanje | Pokreće ga monitor za unutrašnju upotrebu |
| Kamera | Širokougaoni objektiv od 720P |
| Ugao gledanja | 100°(V) / 50°(V) / 120°(Š) |
| Instalacija | Površinska montaža |
| Dimenzija | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Radna temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura skladištenja | -40℃ - +70℃ |
| Radna vlažnost | 10%-90% (bez kondenzacije) |
| Fizička svojstva unutrašnjeg monitora E216A (4WIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Prikaz | 7-inčni TFT LCD |
| Ekran | Kapacitivni ekran osjetljiv na dodir |
| Rezolucija | 1024 x 600 |
| Materijal | Plastika |
| Napajanje | POE ili DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(opciono) |
| Instalacija | Površinska montaža |
| Dimenzija | 195 x 130 x 17 mm |
| Radna temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura skladištenja | -10℃ - +60℃ |
| Radna vlažnost | 10%-90% (bez kondenzacije) |
| Audio i video | |
| Audio kodek | G.711 |
| Video kodek | H.264 |
| Kompenzacija svjetla | LED bijelo svjetlo |
| LukaC112 (4 ŽICE) | |
| 4-žični priključak | 1 |
| Izlaz releja | 1 (NEMA KOM NC) |
| LukaE216A (4 ŽICE) | |
| Utor za TF karticu | 1 |
| Ulazni port alarma | 4 |
| Izlaz alarma | 1 |
| Relejni izlaz | 1, BEZ KOM |
| 4-žični priključak | 1 za vratašcu |
Tehnički list 904M-S3.pdf







