| Физически свойства на домофонна станция C112 (4WIRE) | |
| Материал | Пластмаса |
| Захранване | Задвижвано от вътрешен монитор |
| Камера | 720P широкоъгълен обектив |
| Ъгъл на гледане | 100°(Х) / 50°(В) / 120°(Д) |
| Инсталация | Повърхностен монтаж |
| Размер | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Работна температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура на съхранение | -40℃ - +70℃ |
| Работна влажност | 10%-90% (без кондензация) |
| Физически свойства на вътрешен монитор E216A (4WIRE) | |
| Система | Линукс |
| Дисплей | 7-инчов TFT LCD дисплей |
| Екран | Капацитивен сензорен екран |
| Резолюция | 1024 x 600 |
| Материал | Пластмаса |
| Захранване | POE или DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (по избор) |
| Инсталация | Повърхностен монтаж |
| Размер | 195 x 130 x 17 мм |
| Работна температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура на съхранение | -10℃ - +60℃ |
| Работна влажност | 10%-90% (без кондензация) |
| Аудио и видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Компенсация на светлината | LED бяла светлина |
| Пристанище наC112 (4-жилен) | |
| 4-жилен порт | 1 |
| Релеен изход | 1 (НЯМА КОМ. НЦ) |
| Пристанище наE216A (4-жилен) | |
| Слот за TF карта | 1 |
| Входен порт за аларма | 4 |
| Изход за аларма | 1 |
| Релеен изход | 1, БЕЗ КОМ |
| 4-жилен порт | 1 за входна станция |
Технически данни 904M-S3.pdf







