| Фізічныя ўласцівасці дамафона C112 (4WIRE) | |
| Матэрыял | Пластык |
| Блок харчавання | Працуе на базе ўнутранага манітора |
| Камера | Шырокавугольны аб'ектыў 720P |
| Кут агляду | 100° (Г) / 50° (В) / 120° (Г) |
| Усталёўка | Павярхоўны мантаж |
| Вымярэнне | 130 х 50 х 28,4 mm |
| Працоўная тэмпература | -10℃ - +55℃ |
| Тэмпература захоўвання | -40℃ - +70℃ |
| Працоўная вільготнасць | 10%-90% (без кандэнсацыі) |
| Фізічныя ўласцівасці ўнутранага манітора E216A (4-правадны) | |
| Сістэма | Лінукс |
| Дысплей | 7-цалевы TFT LCD-дысплей |
| Экран | Ёмістны сэнсарны экран |
| Разрозненне | 1024 х 600 |
| Матэрыял | Пластык |
| Блок харчавання | POE або DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (дадаткова) |
| Усталёўка | Павярхоўны мантаж |
| Вымярэнне | 195 х 130 х 17 мм |
| Працоўная тэмпература | -10℃ - +55℃ |
| Тэмпература захоўвання | -10℃ - +60℃ |
| Працоўная вільготнасць | 10%-90% (без кандэнсацыі) |
| Аўдыё і відэа | |
| Аўдыёкодэк | Г.711 |
| Відэакодэк | H.264 |
| Кампенсацыя святла | Святлодыёдны белы свет |
| ПортC112 (4-правадны) | |
| 4-правадны порт | 1 |
| Рэлейны выхад | 1 (НЯМА СУВЯЗІ NC) |
| ПортE216A (4-правадны) | |
| Слот для карты TF | 1 |
| Уваходны порт сігналізацыі | 4 |
| Выхад сігналізацыі | 1 |
| Рэлейны выхад | 1, БЕЗ COM |
| 4-правадны порт | 1 для дзвярной станцыі |
Тэхнічны ліст 904M-S3.pdf







