280D-B9 Linux ئاساسىدىكى 4.3" SIP2.0 سىرتقى تاختىسى
1. 2 مېگاپېكسېللىق كامېرا يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى رەسىم تارتىش ۋە سىنغا ئېلىش ئىقتىدارى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
2. ئىچكى LED چىراغلار ئارقىلىق، سىرتقى پونكىت قاراڭغۇلۇقتا مېھماننى ئېنىق تونۇيالايدۇ، يورۇقلۇققا ئاساسەن كۈندۈز ۋە كېچە ھالىتىنى ئاپتوماتىك ئالماشتۇرۇپ، ئۆيىڭىزنى ھەر ۋاقىت بىخەتەر قىلىدۇ.
3. ئىشىكنىڭ كىرىشىنى كونترول قىلىش ئۈچۈن سىرتقى تاختىغا 20،000 دانە IC ياكى كىملىك كارتىسىنى قويغىلى بولىدۇ.
4. ۋىدېئو ئىچكى ئالاقە سىستېمىسى لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىرلەشتۈرۈلۈپ، زىيارەتچىلەرنىڭ لىفتقا كىرىشىگە يول قويۇش ياكى چەكلەشكە بولىدۇ.
5. سىرتقى پونكىت پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى ئارقىلىق قۇلۇپ ئېچىشنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ، ھەمدە ئىككى ئېلېكترو ماگنىتلىق/ئېلېكتر قۇلۇپىنىڭ ئۇلىنىشىنى قوللايدۇ.
6. ئاسان ئورنىتىش ئۈچۈن PoE ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| چاقماق | 128MB |
| ئېكران | 4.3 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 480x272 |
| كۈچ | DC12V/POE (تاللاشچان) |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان) كارتىسى، 20،000 دانە |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا/سېزىمچان كۇنۇپكا (تاللاشچان) |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280×720p |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئارايۈز | |
| قۇلۇپ ئېچىش توك يولى | ھەئە (ئەڭ يۇقىرى 3.5A توك) |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280D-B9.pdfچۈشۈرۈش









