1. Kapı, yüz tanıma, şifre veya erişim kartlarıyla açılabilir.
2. Daha hızlı yüz tanıma ve canlılık tespiti için iki kamera ile donatılabilir.
3. Bir megapiksel kamera, iç mekan monitörüne yüksek çözünürlüklü video iletiyor.
4. Dahili kart okuyucusu bulunan ve 100.000 adet IC/ID kartını destekleyen SIP tabanlı bir çağrı istasyonudur.
5. Yüz tanıma özellikli akıllı kızılötesi algılama, temassız erişim kontrolü sağlar.
6. Asansör kontrol sistemiyle birleştiğinde, günlük hayata daha fazla kolaylık getirir.
7. %99'un üzerinde yüz tanıma doğruluğuyla, dış mekan paneli 10.000'e kadar yüz görüntüsü depolayabilir.
8. İsteğe bağlı bir kilit açma modülü ile donatıldığında, iki röle çıkışı iki kilidi kontrol etmek için kullanılabilir.
9. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre, PoE veya harici bir güç kaynağı ile çalıştırılabilir.
2. Daha hızlı yüz tanıma ve canlılık tespiti için iki kamera ile donatılabilir.
3. Bir megapiksel kamera, iç mekan monitörüne yüksek çözünürlüklü video iletiyor.
4. Dahili kart okuyucusu bulunan ve 100.000 adet IC/ID kartını destekleyen SIP tabanlı bir çağrı istasyonudur.
5. Yüz tanıma özellikli akıllı kızılötesi algılama, temassız erişim kontrolü sağlar.
6. Asansör kontrol sistemiyle birleştiğinde, günlük hayata daha fazla kolaylık getirir.
7. %99'un üzerinde yüz tanıma doğruluğuyla, dış mekan paneli 10.000'e kadar yüz görüntüsü depolayabilir.
8. İsteğe bağlı bir kilit açma modülü ile donatıldığında, iki röle çıkışı iki kilidi kontrol etmek için kullanılabilir.
9. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre, PoE veya harici bir güç kaynağı ile çalıştırılabilir.
Teknik Özellikler
| Fiziksel Mülk | |
| Sistem | Android 4.4.2 |
| İşlemci | Dört Çekirdekli 1.3GHz |
| SDRAM | 1 GB DDR3 |
| Flaş | 8 GB NAND Flash |
| Görüntülemek | 4,3 inç TFT LCD, 480x272 |
| Yüz Tanıma | Evet |
| Güç | DC12V/POE |
| Bekleme gücü | 3W |
| Nominal Güç | 10W |
| Düğme | Mekanik düğme |
| RFID Kart Okuyucu | Kimlik/IC numarası isteğe bağlı, 100.000 adet |
| Sıcaklık | -40℃ - +70℃ |
| Nem | %20-%93 |
| IP Sınıfı | IP65 |
| Çoklu Kurulum | Gömme Montajlı, Taban Montajlı |
| Ses ve Video | |
| Ses Kodeği | G.711, G.729 |
| Video Kodeği | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M piksel (WDR) |
| LED Gece Görüşü | Evet (6 adet) |
| Ağ | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Arayüz | |
| Röle çıkışı | Evet |
| Çıkış Düğmesi | Evet |
| RS485 | Evet |
| Manyetik Kapı | Evet |
Veri Sayfası 902D-B9.pdf








