| Hantida Jireed ee Saldhigga Albaabka C112 (4WIRE) | |
| Alaab | Balaastig |
| Koronto Bixinta | Waxaa ku shaqeeya Kormeeraha Gudaha |
| Kamarad | Muraayadaha xagasha ballaaran ee 720P |
| Xagasha Daawashada | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Rakibaadda | Ku rakibidda dusha sare |
| Cabbirka | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Heerkulka Shaqada | -10℃ - +55℃ |
| Heerkulka Kaydinta | -40℃ - +70℃ |
| Qoyaanka Shaqada | 10%-90% (aan isku-ururin) |
| Hantida Jireed ee Kormeeraha Gudaha E216A(4WIRE) | |
| Nidaamka | Linux |
| Muuji | 7-inji TFT LCD ah |
| Shaashadda | Shaashadda taabashada ee Capacitive |
| Xallinta | 1024 x 600 |
| Alaab | Balaastig |
| Koronto Bixinta | POE ama DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G,802.11b/g/n*(Ikhtiyaar) |
| Rakibaadda | Ku rakibidda dusha sare |
| Cabbirka | 195 x 130 x 17 mm |
| Heerkulka Shaqada | -10℃ - +55℃ |
| Heerkulka Kaydinta | -10℃ - +60℃ |
| Qoyaanka Shaqada | 10%-90% (aan isku-ururin) |
| Maqalka & Fiidiyowga | |
| Codec-ka Maqalka ah | G.711 |
| Koodhadhka Fiidiyowga | H.264 |
| Magdhowga Fudud | Iftiin cad oo LED ah |
| DekeddaC112 (4SIIR) | |
| Dekedda 4-fiilo | 1 |
| Baabuurta Gudbinta | 1 (MA JIRO COM NC) |
| DekeddaE216A(4SIIRO) | |
| Booska Kaarka TF | 1 |
| Dekedda gelinta Digniinta | 4 |
| Soo saarista Digniinta | 1 |
| Soo saarista Gudbinta | 1, MAYA COM |
| Dekedda 4-fiilo | 1 Saldhigga Albaabka |
Xogta-warqadda 904M-S3.pdf







