| Nzvimbo yeChiteshi cheMusuwo C112(4WIRE) | |
| Zvinhu | Purasitiki |
| Magetsi | Inofambiswa neIndoor Monitor |
| Kamera | Lenzi ye720P yakafara |
| Kuona Angle | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Kuiswa | Kuisa Pamusoro |
| Chiyero | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Kushanda Tembiricha | -10℃ - +55℃ |
| Kupisa Kwekuchengetedza | -40℃ - +70℃ |
| Kushanda Hunyoro | 10%-90% (isina kutonhora) |
| Hunhu Hwemukati hweMonitor E216A(4WIRE) | |
| Sisitimu | Linux |
| Ratidza | 7-inch TFT LCD |
| Sikirini | Sikirini yekubata ine simba |
| Kugadziriswa | 1024 x 600 |
| Zvinhu | Purasitiki |
| Magetsi | POE kana DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G,802.11b/g/n*(Sarudzo) |
| Kuiswa | Kuisa Pamusoro |
| Chiyero | 195 x 130 x 17 mm |
| Kushanda Tembiricha | -10℃ - +55℃ |
| Kupisa Kwekuchengetedza | -10℃ - +60℃ |
| Kushanda Hunyoro | 10%-90% (isina kutonhora) |
| Odhiyo & Vhidhiyo | |
| Kodhi Yekuteerera | G.711 |
| Kodhi yeVhidhiyo | H.264 |
| Muripo weChiedza | Chiedza chena che LED |
| Chiteshi chengaravaC112(4WIRE) | |
| Chiteshi chewaya ina | 1 |
| Kutumira Kunze | 1 (Hapana COM NC) |
| Chiteshi chengaravaE216A(4WIRE) | |
| Nzvimbo yeTF Card | 1 |
| Chiteshi Chekuisa Alarm | 4 |
| Alarm Inobuda | 1 |
| Kuburitsa Kuburitsa | 1, Hapana COM |
| Chiteshi chewaya ina | 1 yeChiteshi cheMusuwo |
Pepa reDatasheet 904M-S3.pdf







