| Właściwości fizyczne stacji bramowej C112(4WIRE) | |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Zasilacz | Zasilany przez monitor wewnętrzny |
| Kamera | Obiektyw szerokokątny 720P |
| Kąt widzenia | 100°(poziomo) / 50°(pionowo) / 120°(gł.) |
| Instalacja | Montaż powierzchniowy |
| Wymiar | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃ - +70℃ |
| Wilgotność robocza | 10%-90% (bez kondensacji) |
| Właściwości fizyczne monitora wewnętrznego E216A (4-żyłowy) | |
| System | Linux |
| Wyświetlacz | 7-calowy wyświetlacz TFT LCD |
| Ekran | Pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rezolucja | 1024x600 |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Zasilacz | POE lub DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Opcjonalnie) |
| Instalacja | Montaż powierzchniowy |
| Wymiar | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura przechowywania | -10℃ - +60℃ |
| Wilgotność robocza | 10%-90% (bez kondensacji) |
| Dźwięk i wideo | |
| Kodek audio | G.711 |
| Kodek wideo | H.264 |
| Kompensacja światła | Białe światło LED |
| PortC112(4-PRZEWODOWY) | |
| Port 4-żyłowy | 1 |
| Wyjście przekaźnikowe | 1 (NO COM NC) |
| PortE216A(4-PRZEWODOWY) | |
| Gniazdo na kartę TF | 1 |
| Port wejściowy alarmu | 4 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Wyjście przekaźnikowe | 1, BRAK KOMUNIKACJI |
| Port 4-żyłowy | 1 dla stacji drzwiowej |
Karta katalogowa 904M-S3.pdf







