| Proprjetà Fiżika tal-Istazzjon tal-Bieb C112(4WIRE) | |
| Materjal | Plastik |
| Provvista tal-Enerġija | Imħaddem minn Monitor ta' Ġewwa |
| Kamera | Lenti b'angolu wiesa' 720P |
| Angolu tal-Viżjoni | 100°(Għoli) / 50°(V) / 120°(P) |
| Installazzjoni | Immuntar tal-wiċċ |
| Dimensjoni | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Temperatura tax-Xogħol | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40℃ - +70℃ |
| Umdità tax-Xogħol | 10%-90% (mingħajr kondensazzjoni) |
| Proprjetà Fiżika tal-Monitor ta' Ġewwa E216A(4WIRE) | |
| Sistema | Linux |
| Wiri | LCD TFT ta' 7 pulzieri |
| Skrin | Skrin tattili kapaċittiv |
| Riżoluzzjoni | 1024 x 600 |
| Materjal | Plastik |
| Provvista tal-Enerġija | POE jew DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Mhux obbligatorju) |
| Installazzjoni | Immuntar tal-wiċċ |
| Dimensjoni | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura tax-Xogħol | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -10℃ - +60℃ |
| Umdità tax-Xogħol | 10%-90% (mingħajr kondensazzjoni) |
| Awdjo u Vidjo | |
| Kodek tal-Awdjo | G.711 |
| Kodek tal-Vidjo | H.264 |
| Kumpens tad-Dawl | Dawl abjad LED |
| Port ta'C112(4WIRE) | |
| Port b'4 wajers | 1 |
| Ħruġ tar-Relay | 1 (EBDA COM NC) |
| Port ta'E216A(4WIRE) | |
| Slott tal-Karta TF | 1 |
| Port tad-Dħul tal-Allarm | 4 |
| Ħruġ tal-Allarm | 1 |
| Ħruġ tar-Relay | 1, L-EBDA COM |
| Port b'4 wajers | 1 għall-Istazzjon tal-Bieb |
Folja tad-dejta 904M-S3.pdf







