| Sifat Fizikal Stesen Pintu C112(4WIRE) | |
| Bahan | Plastik |
| Bekalan Kuasa | Dikuasakan oleh Monitor Dalaman |
| Kamera | Kanta Sudut Lebar 720P |
| Sudut Pandangan | 100°(T) / 50°(V) / 120°(D) |
| Pemasangan | Pemasangan Permukaan |
| Dimensi | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Suhu Kerja | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Penyimpanan | -40℃ - +70℃ |
| Kelembapan Kerja | 10%-90% (tanpa pemeluwapan) |
| Sifat Fizikal Monitor Dalaman E216A(4WIRE) | |
| Sistem | Linux |
| Paparan | LCD TFT 7 inci |
| Skrin | Skrin sentuh kapasitif |
| Resolusi | 1024 x 600 |
| Bahan | Plastik |
| Bekalan Kuasa | POE atau DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Pilihan) |
| Pemasangan | Pemasangan Permukaan |
| Dimensi | 195 x 130 x 17 mm |
| Suhu Kerja | -10℃ - +55℃ |
| Suhu Penyimpanan | -10℃ - +60℃ |
| Kelembapan Kerja | 10%-90% (tanpa pemeluwapan) |
| Audio & Video | |
| Kodek Audio | G.711 |
| Kodek Video | H.264 |
| Pampasan Cahaya | Lampu putih LED |
| PelabuhanC112(4WAYANG) | |
| Pelabuhan 4-wayar | 1 |
| Geganti Keluar | 1 (TIADA KOM NC) |
| PelabuhanE216A(4WAYANG) | |
| Slot Kad TF | 1 |
| Port Input Penggera | 4 |
| Output Penggera | 1 |
| Output Geganti | 1, TIADA KOM |
| Pelabuhan 4-wayar | 1 untuk Stesen Pintu |
Helaian Data 904M-S3.pdf







