| Хаалганы станц C112(4WIRE)-ийн физик шинж чанар | |
| Материал | Хуванцар |
| Цахилгаан хангамж | Дотор хяналтын төхөөрөмжөөр ажилладаг |
| Камер | 720P өргөн өнцгийн линз |
| Харах өнцөг | 100°(Өндөр) / 50°(V) / 120°(Өмнөх) |
| Суурилуулалт | Гадаргууг суурилуулах |
| Хэмжээ | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Ажлын температур | -10℃ - +55℃ |
| Хадгалах температур | -40℃ - +70℃ |
| Ажлын чийгшил | 10%-90% (конденсацгүй) |
| Дотор дэлгэц E216A(4WIRE)-ийн физик шинж чанар | |
| Систем | Линукс |
| Дэлгэц | 7 инчийн TFT LCD дэлгэц |
| Дэлгэц | Багтаамжтай мэдрэгчтэй дэлгэц |
| Шийдвэр | 1024 x 600 |
| Материал | Хуванцар |
| Цахилгаан хангамж | POE эсвэл DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Заавал биш) |
| Суурилуулалт | Гадаргууг суурилуулах |
| Хэмжээ | 195 x 130 x 17 мм |
| Ажлын температур | -10℃ - +55℃ |
| Хадгалах температур | -10℃ - +60℃ |
| Ажлын чийгшил | 10%-90% (конденсацгүй) |
| Аудио ба Видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Гэрлийн нөхөн олговор | LED цагаан гэрэл |
| БоомтC112(4УТАС) | |
| 4 утастай порт | 1 |
| Реле гаралт | 1 (COM NC байхгүй) |
| БоомтE216A(4Утас) | |
| TF картын үүр | 1 |
| Дохиоллын оролтын порт | 4 |
| Дохиоллын гаралт | 1 |
| Релений гаралт | 1, COM байхгүй |
| 4 утастай порт | Хаалганы станцын 1 |
904M-S3.pdf өгөгдлийн хуудас







