| Āhuatanga ā-tinana o te Teihana Kūaha C112(4WIRE) | |
| Rauemi | Kirihou |
| Pūtake Hiko | Manaakihia e te Aroturuki ā-Rohe |
| Kāmera | Arotahi Whānui-koki 720P |
| Koki Tirohanga | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Tāutanga | Te Whakapuru Mata |
| Ahu | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Te pāmahana mahi | -10℃ - +55℃ |
| Te pāmahana rokiroki | -40℃ - +70℃ |
| Makuku Mahi | 10%-90% (kore-whakapūmau) |
| Āhuatanga ā-tinana o te Aroturuki ā-Rohe E216A(4WIRE) | |
| Pūnaha | Linux |
| Whakaaturanga | LCD TFT 7-inihi |
| Mata | Mata pa kaha |
| Whakataunga | 1024 x 600 |
| Rauemi | Kirihou |
| Pūtake Hiko | POE, DC 12V rānei |
| Ipurangi Ahokore | 2.4G,802.11b/g/n*(Whiringa) |
| Tāutanga | Te Whakapuru Mata |
| Ahu | 195 x 130 x 17 mm |
| Te pāmahana mahi | -10℃ - +55℃ |
| Te pāmahana rokiroki | -10℃ - +60℃ |
| Makuku Mahi | 10%-90% (kore-whakapūmau) |
| Ororongo me te Ataata | |
| Kōtēke Ororongo | G.711 |
| Kōtēke Ataata | H.264 |
| Utu Māmā | Rama mā LED |
| Tauranga oC112(4WIRE) | |
| Tauranga waea-4 | 1 |
| Whakawhiti Atu | 1 (KĀORE HE KOMITI NC) |
| Tauranga oE216A(4WIRE) | |
| Mokamoka Kāri TF | 1 |
| Tauranga Whakauru Whakaoho | 4 |
| Putanga Whakaoho | 1 |
| Putanga Whakawhiti | 1, KĀORE HE COM |
| Tauranga waea-4 | 1 mō te Teihana Kūaha |
Pepa Raraunga 904M-S3.pdf







