| Durų stotelės C112 (4 laidų) fizinės savybės | |
| Medžiaga | Plastikas |
| Maitinimo šaltinis | Maitinamas vidinio monitoriaus |
| Kamera | 720P plataus kampo objektyvas |
| Žiūrėjimo kampas | 100° (aukštis) / 50° (vertikalus) / 120° (ilgis) |
| Įrengimas | Paviršinis montavimas |
| Matmuo | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Darbinė temperatūra | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Laikymo temperatūra | -40 ℃ - +70 ℃ |
| Darbinis drėgnumas | 10–90 % (nesikondensuojant) |
| Vidinio monitoriaus E216A (4 laidų) fizinės savybės | |
| Sistema | Linux |
| Ekranas | 7 colių TFT LCD ekranas |
| Ekranas | Talpinis jutiklinis ekranas |
| Rezoliucija | 1024 x 600 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Maitinimo šaltinis | POE arba DC 12V |
| „Wi-Fi“ | 2.4G, 802.11b/g/n* (neprivaloma) |
| Įrengimas | Paviršinis montavimas |
| Matmuo | 195 x 130 x 17 mm |
| Darbinė temperatūra | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Laikymo temperatūra | -10 ℃ - +60 ℃ |
| Darbinis drėgnumas | 10–90 % (nesikondensuojant) |
| Garsas ir vaizdas | |
| Garso kodekas | G.711 |
| Vaizdo kodekas | H.264 |
| Šviesos kompensacija | LED balta šviesa |
| UostasC112 (4 laidų) | |
| 4 laidų prievadas | 1 |
| Relės išvestis | 1 (NĖRA COM NC) |
| UostasE216A (4 laidų) | |
| TF kortelės lizdas | 1 |
| Signalizacijos įvesties prievadas | 4 |
| Aliarmo išvestis | 1 |
| Relės išėjimas | 1, BE KOM |
| 4 laidų prievadas | 1 durų stotelei |
Duomenų lapas 904M-S3.pdf







