| C112 (4WIRE) есік станциясының физикалық қасиеті | |
| Материал | Пластик |
| Нәр беруші | Ішкі монитормен жұмыс істейді |
| Камера | 720P кең бұрышты линза |
| Көру бұрышы | 100°(Биіктігі) / 50°(В) / 120°(Т) |
| Орнату | Беткі қабатты орнату |
| Өлшемі | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Жұмыс температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Сақтау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10%-90% (конденсацияланбайды) |
| E216A(4WIRE) ішкі мониторының физикалық қасиеті | |
| Жүйе | Linux |
| Дисплей | 7 дюймдік TFT LCD дисплей |
| Экран | Сыйымдылықты сенсорлық экран |
| Ажыратымдылық | 1024 x 600 |
| Материал | Пластик |
| Нәр беруші | POE немесе тұрақты ток 12 В |
| Сымсыз дәлдiк | 2.4G, 802.11b/g/n* (міндетті емес) |
| Орнату | Беткі қабатты орнату |
| Өлшемі | 195 x 130 x 17 мм |
| Жұмыс температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Сақтау температурасы | -10℃ - +60℃ |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10%-90% (конденсацияланбайды) |
| Аудио және бейне | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Бейне кодек | H.264 |
| Жарық компенсациясы | ақ жарықдиодты шам |
| ПортC112(4СЫМ) | |
| 4 сымды порт | 1 |
| Реле шығысы | 1 (COM NC жоқ) |
| ПортE216A(4СЫМ) | |
| TF карта ұяшығы | 1 |
| Дабыл кіріс порты | 4 |
| Дабыл шығысы | 1 |
| Реле шығысы | 1, COM ЖОҚ |
| 4 сымды порт | Есік станциясы үшін 1 |
904M-S3.pdf деректер парағы







