| Ngwongwo anụ ahụ | |
| Sistemu | Android |
| RAM | 2GB |
| ROM | 8GB |
| Ogwe ihu | Aluminom |
| Ịnye ọkụ | PoE + (802.3at) ma ọ bụ DC12V/2A |
| Igwefoto | 2MP, CMOS, WDR |
| Ntinye ọnụ ụzọ | Ihu, IC (13.56MHz) & kaadị ID (125kHz), koodu PIN, APP, Bluetooth (Nhọrọ) |
| Ogo IP/IK | IP65/IK08 |
| Nwụnye | Mkpọgide ọkụ na elu elu |
| Akụkụ Nrịgo elu | 140 x 300 x 41.8 mm |
| Ntụnye mgbago ọkụ | 140 x 300 x 60.3 mm |
| Okpomọkụ na-arụ ọrụ | -40 ℃ - +55 ℃ |
| Okpomọkụ nchekwa | -40 ℃ - +70 ℃ |
| Iru mmiri na-arụ ọrụ | 10%-90% (na-enweghị condensing) |
| Ngosipụta | |
| Ngosipụta | 8-inch IPS LCD |
| Mkpebi | 1280 x 800 |
| Audio & Vidiyo | |
| Codec ọdịyo | G.711 |
| Codec vidiyo | H.264 |
| Mkpebi vidiyo | ruo 1920 x 1080 |
| Nkiri akụkụ | 120°(H) / 75°(V) / 131°(D) |
| Nkwụghachi ọkụ | Ọkụ na-acha ọcha LED |
| Netwọk | |
| Protocol | Onvif, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ọdụ ụgbọ mmiri Wiegand | Nkwado |
| Ọdụ ụgbọ mmiri Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps ngbanwe |
| RS485 ọdụ ụgbọ mmiri | 1 |
| Ọpụpụ | 3 |
| Tọgharịa bọtịnụ | 1 |
| Ntinye | 4 |



Mpempe akwụkwọ 904M-S3.pdf








