| Ihe onwunwe anụ ahụ nke ọdụ ụzọ C112 (4WIRE) | |
| ihe | Plastik |
| Ịnye ọkụ | Kwadoro site na Nyocha Ime Ụlọ |
| Igwefoto | Lens obosara 720P |
| Nkuku Ilele | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Nwụnye | Nwụnye Elu |
| Akụkụ | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Okpomọkụ Ọrụ | -10℃ - +55℃ |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40℃ - +70℃ |
| Iru mmiri na-arụ ọrụ | 10%-90% (anaghị agwakọta) |
| Njirimara anụ ahụ nke Nyocha Ime Ụlọ E216A(4WIRE) | |
| Sistemụ | Linux |
| Ngosipụta | LCD TFT 7-inch |
| Ihuenyo | Ihuenyo mmetụ aka Capacitive |
| Mkpebi | 1024 x 600 |
| ihe | Plastik |
| Ịnye ọkụ | POE ma ọ bụ DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G,802.11b/g/n*(Nhọrọ) |
| Nwụnye | Nwụnye Elu |
| Akụkụ | 195 x 130 x 17 mm |
| Okpomọkụ Ọrụ | -10℃ - +55℃ |
| Okpomọkụ Nchekwa | -10℃ - +60℃ |
| Iru mmiri na-arụ ọrụ | 10%-90% (anaghị agwakọta) |
| Ọdịyo na Vidiyo | |
| Kodek ọdịyo | G.711 |
| Kodek vidiyo | H.264 |
| Ụgwọ Dị Mfe | Ọkụ ọcha nke LED |
| Ọdụ ụgbọ mmiri nkeC112 (4WAỊRỊ) | |
| Ọdụ waya anọ | 1 |
| Mgbapụta Relay | 1 (Enweghị COM NC) |
| Ọdụ ụgbọ mmiri nkeE216A(4WAỊRỊ) | |
| Oghere Kaadị TF | 1 |
| Ọdụ Ntinye Mkpu | 4 |
| Mbupụ mkpu | 1 |
| Mmepụta Relay | 1, ENWEGHỊ COM |
| Ọdụ waya anọ | 1 maka Ọdụ Ọnụ Ụzọ |
Akwụkwọ data 904M-S3.pdf







