| ʻO ka Waiwai Kino o ke Kahua Puka C112(4WIRE) | |
| Mea Hana | Palakiko |
| Lako ikehu | Hoʻohana ʻia e ka Monitor Indoor |
| Kāmela | 720P Lens ākea-kihi |
| Ke kihi nānā | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Hoʻokomo ʻana | Ke kau ʻana i ka ʻili |
| Ana | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Mahana Hana | -10℃ - +55℃ |
| Mahana mālama | -40℃ - +70℃ |
| Ka Haumākū Hana | 10%-90% (ʻaʻole e hoʻopili ʻia) |
| ʻO ka Waiwai Kino o ka Monitor Indoor E216A (4WIRE) | |
| ʻŌnaehana | Linux |
| Hōʻike | LCD TFT 7-'īniha |
| Pale | Pale hoʻopā capacitive |
| Hoʻoholo | 1024 x 600 |
| Mea Hana | Palakiko |
| Lako ikehu | POE a i ʻole DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G,802.11b/g/n*(Koho) |
| Hoʻokomo ʻana | Ke kau ʻana i ka ʻili |
| Ana | 195 x 130 x 17 mm |
| Mahana Hana | -10℃ - +55℃ |
| Mahana mālama | -10℃ - +60℃ |
| Ka Haumākū Hana | 10%-90% (ʻaʻole e hoʻopili ʻia) |
| Leo a me ke wikiō | |
| Codec Leo | G.711 |
| Codec wikiō | H.264 |
| Uku Māmā | Kukui keʻokeʻo LED |
| awa oC112(4WIRE) | |
| Puka 4-uea | 1 |
| Hoʻouna i waho | 1 (ʻAʻohe COM NC) |
| awa oE216A(4WIRE) | |
| Kau Kāleka TF | 1 |
| Puka Hoʻokomo Alarm | 4 |
| Hoʻopuka Alarm | 1 |
| Hoʻopuka Relay | 1, ʻAʻohe COM |
| Puka 4-uea | 1 no ke kahua puka |
Pepa ʻIkepili 904M-S3.pdf







