| Propiedades físicas da placa de porta C112 (4 fíos) | |
| Material | plástico |
| Fonte de alimentación | Alimentado por monitor de interiores |
| Cámara | Lente gran angular de 720P |
| ángulo de visión | 100° (Altura) / 50° (V) / 120° (Purgar) |
| Instalación | Montaxe superficial |
| Dimensión | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Temperatura de traballo | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Temperatura de almacenamento | -40 ℃ - +70 ℃ |
| Humidade de traballo | 10%-90% (sen condensación) |
| Propiedades físicas do monitor de interior E216A (4 fíos) | |
| Sistema | Linux |
| Pantalla | LCD TFT de 7 polgadas |
| Pantalla | Pantalla táctil capacitiva |
| Resolución | 1024 x 600 |
| Material | plástico |
| Fonte de alimentación | POE ou 12 V CC |
| Wi-Fi | 2,4 G, 802.11 b/g/n* (opcional) |
| Instalación | Montaxe superficial |
| Dimensión | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura de traballo | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Temperatura de almacenamento | -10 ℃ - +60 ℃ |
| Humidade de traballo | 10%-90% (sen condensación) |
| Audio e vídeo | |
| Códec de audio | G.711 |
| Códec de vídeo | H.264 |
| Compensación de luz | luz branca LED |
| Porto deC112 (4 FÍOS) | |
| Porto de 4 fíos | 1 |
| Saída de relé | 1 (SEN COM NC) |
| Porto deE216A (4 FÍOS) | |
| Ranura para tarxetas TF | 1 |
| Porto de entrada de alarma | 4 |
| Saída de alarma | 1 |
| Saída de relé | 1, SEN COM |
| Porto de 4 fíos | 1 para posto de porta |
Ficha técnica 904M-S3.pdf







