| Seilbh Fiosaigeach Stèisean Doras C112 (4WIRE) | |
| Stuth | Plastaig |
| Solar cumhachd | Cumhachdaichte le Monitor a-staigh |
| Camara | Lionsa ceàrn farsaing 720P |
| Ceàrn Seallaidh | 100°(Àirde) / 50°(Ionad) / 120°(D) |
| Stàladh | Suidheachadh Uachdar |
| Meud | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Teòthachd Obrach | -10℃ - +55℃ |
| Teòthachd Stòraidh | -40℃ - +70℃ |
| Taiseachd Obrach | 10%-90% (gun dùmhlachd) |
| Feart Fiosaigeach an Sgrùdair a-staigh E216A (4WIRE) | |
| Siostam | Linux |
| Taisbeanadh | Sgrion TFT LCD 7-òirleach |
| Sgrion | Sgrion-suathaidh comasach |
| Rùn | 1024 x 600 |
| Stuth | Plastaig |
| Solar cumhachd | POE no DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Roghainneil) |
| Stàladh | Suidheachadh Uachdar |
| Meud | 195 x 130 x 17 mm |
| Teòthachd Obrach | -10℃ - +55℃ |
| Teòthachd Stòraidh | -10℃ - +60℃ |
| Taiseachd Obrach | 10%-90% (gun dùmhlachd) |
| Fuaim is Bhidio | |
| Codec Fuaime | G.711 |
| Còdc Bhidio | H.264 |
| Dìoladh Solais | Solas geal LED |
| PortC112 (4-Uèir) | |
| Port 4-uèir | 1 |
| A-mach Ath-chraoladh | 1 (GUN COM NC) |
| PortE216A (4-Uèir) | |
| Sliotan Cairt TF | 1 |
| Port Cuir-a-steach Rabhaidh | 4 |
| Toradh Rabhaidh | 1 |
| Toradh Ath-chraolaidh | 1, GUN COM |
| Port 4-uèir | 1 airson Stèisean Doras |
Duilleag-dàta 904M-S3.pdf







