| Fysike Eigenskip fan Deurstasjon C112 (4WIRE) | |
| Materiaal | Plestik |
| Streamtafier | Oandreaun troch Binnenmonitor |
| Kamera | 720P breedhoeklens |
| Kijkhoek | 100°(H) / 50°(V) / 120°(D) |
| Ynstallaasje | Oerflakmontage |
| Diminsje | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Wurktemperatuer | -10℃ - +55℃ |
| Opslachtemperatuer | -40℃ - +70℃ |
| Wurkjende fochtigens | 10%-90% (net-kondinsearjend) |
| Fysike eigenskippen fan binnenmonitor E216A (4WIRE) | |
| Systeem | Linux |
| Skerm | 7-inch TFT LCD |
| Skerm | Kapasityf oanraakskerm |
| Resolúsje | 1024 x 600 |
| Materiaal | Plestik |
| Streamtafier | POE of DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Opsjoneel) |
| Ynstallaasje | Oerflakmontage |
| Diminsje | 195 x 130 x 17 mm |
| Wurktemperatuer | -10℃ - +55℃ |
| Opslachtemperatuer | -10℃ - +60℃ |
| Wurkjende fochtigens | 10%-90% (net-kondinsearjend) |
| Audio en fideo | |
| Audiokodek | G.711 |
| Fideo-kodek | H.264 |
| Ljochtkompensaasje | LED wyt ljocht |
| Haven fanC112 (4-WIEDS) | |
| 4-triedspoarte | 1 |
| Relaisútfier | 1 (GEEN KOM NC) |
| Haven fanE216A (4-WIEDS) | |
| TF-kaartslot | 1 |
| Alarmynfierpoarte | 4 |
| Alarmútfier | 1 |
| Relaisútfier | 1, GEEN KOM |
| 4-triedspoarte | 1 foar doarstasjon |
Gegevensblêd 904M-S3.pdf







