| Oviaseman C112 (4-johdin) fyysiset ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Virtalähde | Sisämonitorin tuottama |
| Kamera | 720P laajakulmaobjektiivi |
| Katselukulma | 100°(vaaka) / 50°(pysty) / 120°(syvä) |
| Asennus | Pinta-asennus |
| Ulottuvuus | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Käyttölämpötila | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Säilytyslämpötila | -40 ℃ - +70 ℃ |
| Työskentelykosteus | 10–90 % (ei-tiivistyvä) |
| Sisämonitorin E216A (4WIRE) fyysiset ominaisuudet | |
| Järjestelmä | Linux |
| Näyttö | 7 tuuman TFT-LCD-näyttö |
| Näyttö | Kapasitiivinen kosketusnäyttö |
| Resoluutio | 1024 x 600 |
| Materiaali | Muovi |
| Virtalähde | POE tai DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(valinnainen) |
| Asennus | Pinta-asennus |
| Ulottuvuus | 195 x 130 x 17 mm |
| Käyttölämpötila | -10 ℃ - +55 ℃ |
| Säilytyslämpötila | -10 ℃ - +60 ℃ |
| Työskentelykosteus | 10–90 % (ei-tiivistyvä) |
| Ääni ja video | |
| Äänikoodekki | G.711 |
| Videokoodekki | H.264 |
| Valon kompensointi | LED-valkoinen valo |
| SatamaC112 (4-JOHDIN) | |
| 4-johtiminen portti | 1 |
| Relelähtö | 1 (EI COM NC:tä) |
| SatamaE216A (4-JOHDIN) | |
| TF-korttipaikka | 1 |
| Hälytystuloportti | 4 |
| Hälytyslähtö | 1 |
| Relelähtö | 1, EI COM-LIITTYMÄÄ |
| 4-johtiminen portti | 1 ovikojeelle |
Datalehti 904M-S3.pdf







